Restoran me qera 12 km larg Prishtines

Jepet me qera nga: Bujari 11 Qer 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera Restaurant "KRUJA" i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina
Restorani gjindet ne autostraden KOSOVE-SHQIPERI si dhe ka hyrjen e favorshme qe mund te shihet ne video-klip
Restorani posedon bazenin per femijet e klienteve, bazenin e peshqeve si dhe ujevaren e cila rrjedh neper gjithe terrasen e Restoranit
Restorani ka parking per 40 vetura
Ne terrase eshte shanku veror
Nxemja qendrore funksionon me plin dhe me qymyr
Sistemi i ndriqimit komplet me drita ekonomike
Objekti ka madhesi prej 750m2 i gjithe objekti eshte nen percjellje te kamerave
Objekti i restoranit eshte i ndertuar me 5 dis-nivele
Ky Restoran punon qe nga viti 2007 posedon me leje te objektit,leje te punes
Kuzhina ka ne dispozicion 400 pjata kryesore si dhe ato percjellese ne rast te ndonje rezervimi dasmash si dhe parakuzhinen si ndihmes per kuzhinen
Objekti ne brendesi ka gjithesej 210 ulese,kurse 120 ne terrase..
Kontrata e qerase behet me marrëveshje te dyanshme...
Restorani leshohet me qera nga pronari i Restoranit
Siperfaqja e pergjithshme eshte 36 ari

Ne Facebook ne faqen e Restaurant "Kruja" perveq fotove mund ta shihni edhe video-klipin e Restoranit

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim