Banes me Qera

Jepet me qera nga: Berat Morina 08 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Enver Maloku
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Leshij banes me qera ne Fushe Kosove mbrapa shkolles Mihail Grameno. Banesa ka dhomen e dites dhe tri dhoma te gjumit, dy banjo,nje taras. Banesa eshte e pa mobilume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim