Banesa ipet me qira te Interexi

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 22 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Banes me qira te interexi banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor ballkon banesa esht ne katin e 5 jap dhe per afat te shkurt 1jav 2jav 1muj sa thu konvenon juve viber:+37745606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim