Jap banes me qira 50m2

Jepet me qera nga: Rilind 19 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banes me qira te interexi 50m2 banesa esht e mobiluar komplet ka 1 dhoma gjumi dhe 1 sallon 1 kuzhin 1 banjo 1 ballkon 1 koridor banesa esht ne katin e 6 ka ashensor ka dhe 24 or rrym neqofse nuk ka rrym esht gjenratori aktivizohet ka 24 or uj rrym banesa esht nen vezhgim te kamerave 24 or jasht objekti mbrenda objekti dhe neper korudore ne secilin kat ka kamera dhe ka 4 wc publike 2 per mashkuj 2 per femra objekti esht i sigurt 24 esht me sigurim me te gjitha ka objekti Banesen jap afat gjat afat shkrurt 1 jav 2 jav 1 muj si tjukonvenon dhe familjar studenta e jap banesen Viber+37745606661
Viber+37745645090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim