Jap banes me qira te interexi

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 07 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banes me qira te interexi banesa esht e mobiluar ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor banesa esht e mobiluar esht me klim me tv pllazma te gjitha jap dhe per afat te shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim