Jap 2 dhoma me qera te rethi Fushe Kosove

Jepet me qera nga: ismet 15 Gsh 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
jap 2 dhoma me qera te mobiluara me kuzhine me banjo me uje 24 ore me kushte moderne me parking mbrenda objekti te rethi ne fushe kosove Pres Klient serioz dhe pagese te rregullt dhe pasterti dhe Kujdes informata vetem prej ores 08deri 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim