MOLER PROFESIONAL colors

Jepet me qera nga: xoni 21 Krr 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE NE MENYR PROFESIONALE..
BEJM NGJYROSJEN E BANESAV SHTEPIJAV LOKALEV ZYREV, ETJ.. PO ASHTU PUNOJM GLED .FASAD TE MBRENDSHME KNAUF ETJ,,,
KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE KET LEMI..
NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE SANITARIS NUK KENI NEVOJ TA LESHONI BANESE APO TE LARGONI SENDET SEPSE TE GJITHA NE I KRYJM VET KTU QE NUK KA MBETUR GJE TJETER VETEM NA KONTAKTONI DHE DO TE BINDENI NE SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM ......
MOB 044 976 404..............................................................................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim