SHTËPI ME QIRA NË FUSHË KOSOVË

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iShqioe Agency Dje 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Fushë Kosovë
Leshojmë Shtëpin me qira në: Fushë Kosovë afër Stacionit policorë.
Shtëpia posedon 3 dhoma te mobiluara e cila është II Katë.
Kategorizohët me ketë rënditje:
4 Dhoma Gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
2 Banjo
2 Balkona.
Dhe oborrin me 3 Ari tokë
Qmimi është 250E ( i Negociushem)
Numrat kontaktues janë në dispozicion nga ora: 08:00-19:00
044 199 309 049 705 464 ( Viber )
Email: ishqipe.agency@hotmail.com
Na vizitoni në Faqën e Facebookit: AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI ISHQIPE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim