Banesë me qera në Fushë Kosovë

Jepet me qera nga: Florim 10 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshojme banesen me qera ne fushe kosov. Banesa gjendet perball Pro Credit Bank. Eshte me siperfaqe prej 50m katror. Banesa gjendet ne katin e pare. Ka kete perberje: dhomen e dites se bashku me kuzhinë, dhomen e fjetjes,koridorin,shpajzin,banjon dhe terasen. Eshte plotesisht e mobiluar dhe e gatshme per banim. Objekti banesor ka parkingun per vetura. Qmimi 200 euro i panegociueshem. Te interesuarit mund te paraqiten ne kete nr.te telefonit: 044/238-208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim