Lëshohet Dyqani me qera ne Gjakove

Jepet me qera nga: qema Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet dyqani me qera ne qarshi te vogel. Përdhesa ka 26 m2, po aq edhe nën kulm.Dyqani ka infrastrukturen e nevojshme tualet vitrina bashkëkohore, ndriqim të mjaftueshë etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim