Lokali me qera ne Gjakove

Jepet me qera nga: Afrim 05 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ilir Soba
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet Lokali me qera i cili ka 100 metra katror dhe eshte i rregulluar shume mire, ka mundesi te shfrytezohet per çdo veprimtari.
Ka 2 klima, WC, si dhe objekti eshte i siguruar me alarm.
Gjendet ne rrugen Ilir Soba Gjakove.
Per Informata 044 246 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim