Hotel në Tiranë

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: 1T Group Dje 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

25 EUR / ditë

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Gjakovë
Dhoma hoteli me qira në Tiranë.
Vend i qetë dhe komod me qmim të volitshem.
Lokacioni: 1500m nga "Opera".

Rezervimi i Obliguar..

Ju mirēpresim.. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim