LESHOHET SHTEPIJA ME QERA

Jepet me qera nga: @@@@@ 01 Dhj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Leshohet SHTEPIJA me qera Shtepija ka dy KAT nje dhome dhe dy dhoma tjera Leshohet per qift dhe familjar .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim