Villa në Boge

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: 1T Group Dje 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Villa në Boge
Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Gjakovë
Leshohet me qira villa në Boge: 3 dhoma gjumi (ku 2 dhoma kanë dalje në terasë) 1 sallon,1 kuzhinë,1 banjo. E mobiluar tërësisht dhe e përshtatshme për familjar. Villa gjindet 150m larg nga Kompleksi Magra Austria.Rezervimet e obliguara.
Ju mirëpresim.. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim