LOKAL I RI ME QERA 300m2 AFËR ELEKTRO INN

Jepet me qera nga: Deti 23 Krr 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Depo
IPET PËRDHESA ME QERA AFER ELEKTRO INN
HYRJE DHE PARKING TË VEÇANTË
LOKAL I RI
MUND TË PËRDORET KOMPLET OSE
2 LOKALE NGA 150m2
EURO 2 m2
MOS HEZITONI TË NA KONTAKTONI
MOBIL VIBER DHE WHATSAPP
045494336 049484644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim