IPET PERDHESA ME QERA NDER ELEKTRO INN

Jepet me qera nga: Deti Dje 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 EUR / muaj

Adresa: Idris Seferi
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
IPET PËRDHESA ME QERA AFER ELEKTRO INN
HYRJE DHE PARKING TË VEÇANTË
LOKAL I RI
MUND TË PËRDORET KOMPLET OSE
2 LOKALE NGA 150m2
QMIMI I QERAS 2 EURO m2
MOS HEZITONI TË NA KONTAKTONI
MOBIL
045 494 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim