Jap qebptoren me qira

Jepet me qera nga: meti 10 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: abdulla tahiri
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap qebtoren me qira me gjitha paisjet veq me punu me gjitha paisjet lokali lirohet 05 .04.2017 ju mir presem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim