Lokal afarist me qera - 63m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: afer Restaurant LULI
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist me qera
Ka hapsire 63m2
Lokali gjendet afer Restaurant LULI – Gjilan

*Cmimi sipas marreveshjes

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim