Lokal afarist me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD Dje 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ne qender te qytetit, afer ish objektit te Gorenje
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist me qera

Ne qender te qytetit, afer ish objektit te Gorenjes

*Cmimi sipas marreveshjes

ecostandard@hotmail.com

+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim