Risi risi lokalet ne qender gjilanit me qira

Jepet me qera nga: meti 05 Gsh 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: abdulla tahiri
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jep lokale ne qender te gjilanit me qmim te arsyshem ashtu edhe qebaptoren me gjitha elmentet me qmim te arsyshem ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim