lokal me qera te gjykata re

Jepet me qera nga: 12 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qera osht i pershtatshem per avokat noter sallon bukurie osht 30 meter katror lokali osht ne objektin e city projekt perball gjykates se re per me shum info. qmimi Volitshem *045-378-095 viber* 0039-3272428747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim