Lokali me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA Sot 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Lokal me qera me sipërfaqe prej 48m2
me qera mujore prej 330 euro.

Posedon tualet, dyshemeja është e tëra pllaka të cilësis së lartë , posedon infrastrukturë të plotë dhe nxemje qendrore.

Lokali ka mundësi të ndarjes, dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme , qëllime afariste dhe është i gatshëm për shfrytëzim.

Lokali gjendet në qender të qytetit , në një vend mjaft të frekuentuar .

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim