lokal me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: valon 03 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qera qmimi 200 euro osht i pershtatshem per avokat noter sallon bukurie osht 30 meter katror lokali osht ne objektin e city projekt perball gjykates se re per me shum info. *045-378-095 viber* 0039-3272428747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim