Banes me qera

Jepet me qera nga: Valon 19 Tet 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banes
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Leshoj Banes/Shtepi me qera.Shtepia gjindet ne Rrugen e Ferizait,perball Geti Market.Shtepia eshte e mobiluar,posedon nxemje Qendrore,ne katin e trete me siperfaqe120m2,(2dhoma gjumi,1dhome neje,kuzhin,banjo,koridor)Posedon edhe kopsht(oborr) per shfrytezim dhe garazh per veture.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim