Banesa me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Tasim Halabaku 06 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen me qera ne Gjilan, rruga e postes kryesore saktesisht ngjitur me filialen kryesore te Procredit Bank , edhe me shum info , perball xhamise se medreses.Banesa e mobiluar me shum shije dhe posedon te gjitha orendit qe i duhen nje familjeje.Per me shum shikoni fotot origjinale
Flm per interesimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim