Banesa me qira

Jepet me qera nga: Remzije 11 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Gjilan
Jepet me qira banesa (njedhomeshe + banjo) ne Gjilan afer hotel Kristalit. Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e pershtatshme per dy persona. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim