Lokal me qera ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA Dje 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera në katin e II-të me 24m2 të shfrytëzueshme.
Dyshemeja e tëra pllaka.
Loklal i gatshëm për shfrytëzim për afarizëm, posedon nxemje qendrore dhe vendparking.
Gjendet ne rrugën kryesore Gjilan- Kamenicë.
Qeraja mujore e lokalit është 200 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi (afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim