Objekt afarist me qera (kërkon investitor)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 22 Gsh 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Objekt me 4 kate me 1150 m2 të shfrytëzuara.
Kati i parë i tëri podrum.
Kati i dytë dhe tretë e terë hapsirë e lirë
Kati i katërt posedon gjashtë dhoma
Çdo kat posedon banjo dhe tualet.
Tri katet e para kanë mundësin e ndarjes ,(në lokale apo varësisht prej veprimtaris).
Objekti i ka dy hyrje të veçanta.
Për momentin nuk ka infrastrukturë dhe nuk është i gatshëm për shfrytëzim.
Objekti gjendet në rrugë dytësore, mbrapa Hotel Kristalit , 15 m nga rruga kryesore.
Çmimi sipas marrëveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim