Leshojm shtepi me qera per nderkombetare(Kodi 257)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti Shpk leshon 2 shtepi me qera vetem per nderkombetare,e cila gjendet te Tregun e Gjelber ne Gjilan jan shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv,gjdo kat e ka hyren e veqant,
-RENDITJA-

Dy shtëpi të cilat të shtëpia e parë e ka 570m2, ajo ka katër kate, kati i parë ka tre dhoma gjumi, një sallon me kuzhinë, banjo, dhe Balkon , kati i dytë ka katër dhoma gjumi, një banjo dhe një Ballkon , kati i tretë ka dy dhoma gjumi, një banjo, dhe Balkon te hapur ka 80m2
2. shtëpia e dytë ka 360m2 dhe ka tre kate, kati i parë ajo ka një dhomë gjumi, një banjo, Kati i dytë ka një dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë dhe një banjo, katin e tretë ka tre dhoma gjumi, një banjo dhe një Ballkon

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim