Shtepi me qera ne Gjilan (Kodi 258)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin dy katshe me qera,e cila gjendet te Parki I Qytetit Gjilan ,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv,gjdo kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
-Kati i 1 e ka1 sallon 1 kuzhin,1 banjo,2dhoma gjumi ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet.

-Kati 2 e ka 1sallon,1 kuzhin,1banjo,1dhoma gjumi

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim