Lokal me qera te rrethi kyesor

Jepet me qera nga: 31 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te rrethi kyesor ne qender te Lipjanit,saktsisht perball kafeteris Rozafa ne katin e dyte. Lokali eshte i ndertuar kohen e fundit, ka 48 metra, posedon nxemje nen paviment, banjo. I pershtatshem per qfardo lloj aktiviteti:ordinancë mjeksore apo dentist, frizer, zyre, butik, shitore, axhension etj. Qmimi shume i volitshem, vetem 130€.Telefon ose Viber apo WhatsApp 00393319326365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim