Lokali ipet me Qera

Jepet me qera nga: KRASNIQI 20 Shk 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Lokali ipet me Qera ne lipjan dhe asht shume i pershtatshem per qdo biznes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim