Lokale ne Malisheve

Jepet me qera nga: BH 22 Dhj 05:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Malishevë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI JEPET ME QERA KREJT KATI APO PJES PJES
PER ME SHUM KONTAKTONI NE TELEFON
044 204 523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim