Lokal me Qera

Jepet me qera nga: alban 09 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qera ne cender te Mitrovices afer Embeltores Ballkan,lokali eshte i pershtatshem per cdo lloj bisnesi,bar,restaurant,embeltore,etj.lokali eshte i renovuar dhe ka 72m2 si dhe terasen per 20 tavolina.mund ti shihni disa foto,per me shum mund te me kontaktoni ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim