Lokal me qera

Jepet me qera nga: alban 06 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qera ne cender te Mitrovices afer embeltores Ballkan,lokali eshte i pershtatshem per cdo lloj bisnesi,bar restaurant,embeltore,etj,lokali eshte i renovuar komplet dhe ka 72 m2 si dhe terasen per 20 tavolina,mund ti shihni disa foto,per me shum info ne nr tel.049369243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim