Banes ne qender te Mitrovices/flat in the center

Jepet me qera nga: Bastri Baljija 24 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Ipet Banesa me qira ne katin e 7 55m² ne qender te Mitrovices. Banesa permban dy dhoma, banjo, kuzhin, liftin, ballkanin dhe është e paisur me te gjitha mobilet si dhe te gjita paisjet te nevojshme (fshesë me korrent, pjatalarëse, lavatriqe, mikrovalët dhe te tjera).

Rryma, Pastrimi dhe lifti (10 € ne muj) si dhe rryma & uj nuk perfshihen ne qmim.

Na kontaktoni ne numrin +(00)3864 98 34 886

We can offer you a functional, clean, furniture flat/apartment in the town centre of Mitrovica. The Apartment has 2 rooms, kitchen, bathrrom, balcony and an elivator. The flat is fully eqiped with all functional things you need like a vacuum cleaner, dishwasher, washing machinen mikrovell and more.
Price without electricity, water, cleaning and elivator (10€ in the month).

If you speek gjerman or albanien Please connect me on this number: + (00)3864 98 34 886
english and others languages by Mail:. beauty.v.baljija@gmx.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim