Banesa me qera

Jepet me qera nga: Sabit 08 Pri 06:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sheshi Adem Jashari
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne ndertesen Remo Com ne katin e 7 ka ashensor(lift) me kartel.
Banesa posedon sallon me kuzhin me nje terrac,2dhoma gjumi njera dhom e gjumit ka terracen ndersa tjetra jo,ka shpajz dhe banjo.
Te gjitha dhomat jane te mobiluar madje dhomat e gjumit kan dyshek ortopedik.
Banesa leshohet vetem per afat gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim