Banesa me qira ne Mitrovice

Jepet me qera nga: Banesa 02 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Mitrovicë
Ipet banesa me qira, gjindet te vapiano ne katin e 8 lifti punon nonstop ka dy dhoma gjumi dhe sallon esht komplet e mobiluar uj dhe rrym ka nonstop. Viber +38649498471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim