Banese 65 m2 me qira

Jepet me qera nga: banese me qira Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vellezir Dragaj Mitrovicë
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Leshohet banesa prej 60m2 me qira ne Mitrovicë-Qender afer Komunes.
Banesa eshte e zënë nga 1 Qershor deri me 1 Gusht, dmth eshte e lire deri me 1 Qershor dhe pasta nga 1Gushti lirohet.
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete perberje: 1 dhome e gjumit, salloni bashke me kuzhine, banjo. Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe me te gjitha paisjet e nevojshme.

tel: 044 102 972 dhe
Viber +38649 661 474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim