Banese me qira ne Mitrovice Flat for rent

Jepet me qera nga: Fatmir 27 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Mitrovicë
Ipet banesa me qira ne qender te qytetit, ka nje dhome gjumi, nje dhome e dite, kuzhine, banjo, ballkon. Dhoma e dites mund te perdoret edhe per fjetje (minderi shtrihet. Ne çmim jane te perfshira te gjitha (rryma, uji, interneti dhe Sat dreamboxi). çmimi 300 Euro muaji.
Nese mirret per kohe me te shkurter se nje vit apo vetem per nje muaj qmimi ndryshon: Java 100 Euro, Muaji 350.

Kontakt: +377 (0) 44 146 126 (viber)

Banesa eshte e lire prej 18 Shtatorit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim