Banese me qira

Jepet me qera nga: banese me qira 27 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vellezir Dragaj Mitrovicë
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Mitrovicë
Leshohet banesa me qira ne qender afer komunes.
Banesa eshte ne katin e 2, ka 65m2, me nje dhome gjumi, nje sallon i madh me kuzhine, banjo e koridor dhe eshte krejt e mobilume dhe posedon krejt pajosjet e nevojshme.

Tel dhe Viber: +38649661474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim