Banesa me qira per te huajt

Jepet me qera nga: M.H 15 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Leshoj banes me qira vetem per te huajt banesa gjindet ne qender te mitrovices mbi restoranin FIONA me pamje nga barcode ne Katin e 4 e mobiluar dhe me klime.banesa leshoet me kontrat 6-12 muaj apo me gjat .qmimi me marrveshje Viber +358449876441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim