BANES ME QERA NE QENDER TE PEJES

Jepet me qera nga: Suki 09 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Pejë
LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PEJES PERBALL HOTEL DUKAGJINIT PERKATESISHT AFER KAFIQIT BAHQE BANESA POSEDON DHOM FJETJE SALLON KUZHIN KORIDOR BANJO BALLKON NXEMJE QENDRORE LIFT SI DHE E MOBILUAR A CLAS.BANESA ESHTE E LIRE TE INTERESUARIT MUND TE VENDOSEN MENJEHER QMIMI ARSYESHEM.PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI NE TEL 044-328-020 OSE 049-553-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim