Villa Roni Bogë Rugovë

Jepet me qera nga: roni 22 Krr 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Boge-rugov
Sipërfaqe: 200 m2
Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Pejë
Villa ipet me qira dhe ësht e gatshme ne qdo kohë , ju vetem duhet që të kontaktoni per rezervimë.
Tel.049-677-750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim