Leshojme me qera banesen e mobiluar

Jepet me qera nga: Teimi 05 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banesa esht e mobiluar me te gjitha
Banesa esht ndertim i ri
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Salon kuzhin banjo kryedor dhe ballkon
Banesa gjidet perball fakulltetit juridik ne pejë
Per informata:+41786259911 viber ose ne044222099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim