Villa Alba ne Boge-Rugove

Jepet me qera nga: Florenti 27 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Risi -Villa "ALBA" ne Boge te Rugoves ipet me qera.
Apartament dy dhoma ,banjo si dhe villa dy kateshe , ne kat te pare posedon salon te bashkangjitur me kuzhine, banjo me tushkabine, ne kate te dyte ka tri dhoma fjetjeje dhe banjo me tushkabine. Villa posedon edhe nxhemje qendrore. Gjendet buze rruges 100 m prej skiliftit.viber.+377(45)307270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim