Leshojme Depo me qera në Hajvali

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depoja gjendet ne Hajvali (afer xhamise), eshte dy kateshe dhe ka gjithsej 450 m2.
Cmimi i rentes mujore per Depo eshte 300 EUR.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim