(QIRA) LOKAL në Bregun e Diellit 160m²

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 31 Maj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet LOKALI me Qira në Bregun e Diellin, Rr. Sali Nivica, afër Banesave të Bardha. Sipërfaqja (160m²). I renovuar. Eshte i pershtatshëm për shum lloje veprimtarish.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim