(QIRA) LOKALE në Arbëri - Dragodan

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Arbëri, Dragodan
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohen LOKALET me Qira në Arbëri (ish-Dragodan) Rruga kryesore. Sipërfaqet: (35m²), (48m²), (58m²), (160m²) Janë të përshtatshëm për shumë lloje veprimtarish.

- Çmimi (250 €) (35m²)

- Çmimi (300 €) ( (48m²)

- Çmimi (350 €) (58m²)

- Çmimi (1500 €) (170m²)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim