2 Lokale me Qira ne Tophane perball Gjyqit Qarkut

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 28 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
2 Lokale me Qira ne Tophane - Kodi 0700
Lokacioni: perball ish Gjykates se Qarkut
Siperfaqe:
Lokali 1: 25 m2
Lokali 2: 15 m2
Eshte mundesia dhe te bashkohen lokalet dhe te perfitojn siperfaqe 40 m2.
Çmimi 250 Euro per Lokalin 25 m2
Çmimi 200 Euro per lokalin 15 m2
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim